Beni Arayın

Tekne Brandası

hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Yazımızı beğendiniz mi?
O Halde Paylaşın :

Tekne Brandası

Yat ve tekne kullanımını daha konforlu hale getiren tekne brandası su geçirmez olması ve kaliteli görünümü sayesinde yüksek koruyuculuğa sahiptir.


Tekne brandası tekneleri mevsimler koşullara karşı koruma altına alır. Ortamı dış etkenlere karşı koruyan bu brandalar dayanıklı kumaşlar ve malzemeler kullanılarak üretilir. Bu sayede ürünün zamanla deforme olması önlenir. Aynı zamanda kirlenmelere karşı da etkili olan brandalar firmamız tarafından üretilip monte edilir. Her bir üretimde gerekli ekip ve ekipman firmamız bünyesince temin edilir. Tüm üretimlerin ve montajların işini bilen personellerce yapılması memnuniyet düzeyinin yüksek olmasını sağlar. Müşteri beklentileri üretimlerde öncelikli olup istenilen ölçülerde tekne brandası sistemleri yapılıp satışa sunulur.


Yat Ve Tekne Brandası

Üstün kalite standartları dikkate alınarak üretilen yat ve tekne brandaları kullanıcının talebine bağlı olarak farklı renk ve ölçülerde tasarlanır. Bu alanda geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız beklentileri en iyi şekilde karşılar. Hava koşullarına karşı koruma sağlamasının yanı sıra tekne temizliği için de önemli olan bu brandalar normal brandalara kıyasla farklı kumaşlara sahiptir. Deniz tuzuna ve çürüme, paslanma gibi durumlara karşı korunaklı olan brandalar uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Su geçirmezlik, güneş ışınlarına karşı koruma, çepecevre büzgülü lastikli formu, polyester kumaş özelliği bulunan brandalar görsellik yönünden de kullanıcıları memnun eder. BU nedenle tekne brandaları için olan talep her zaman fazladır. 

Benzer İçerikler

Şeffaf Branda

Şeffaf Branda

Şeffaf branda sistemleri dayanıklı malzemesi sayesinde yaz ve kış kullanıma uygundur. Şeffaf yapıları nedeniyle ilgi çeken bu ürünler pratik kullanımı ile öne çıkıyor.

Halı Saha Brandası

Halı Saha Brandası

Halı saha brandalarımız açık alanları kapalı hale getirerek çok daha kullanışlı ve korunaklı bir alan olmasını sağlıyor.

Otopark Brandası

Otopark Brandası

En çok tercih edilen tente sistemlerinden biri olan otopark brandası farklı ebatlarda ve modellerde olacak şekilde tasarlanır.

Cami Kapı Brandası

Cami Kapı Brandası

Dört mevsim dış ortamlara karşı dayanabilen cami brandası ibadetin çok daha sağlıklı bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

Email Adresimiz

[email protected]

Whatsapp Hattı

0532 420 34 15

Bizi Arayın

0532 420 34 15

İstanbul Şeffaf Branda