Beni Arayın

Win Tente

hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Yazımızı beğendiniz mi?
O Halde Paylaşın :

Win Tente

Şık bir tasarıma sahip olan win tente yaz aylarında sıcaklardan korumak kış aylarında ise olumsuz hava koşullarının etkisini en aza indirmek amacıyla kullanılır.


Win tente ev ve işyerlerine görsellik kazandıracak etkiye sahiptir. Farklı renk ve modellerde üretilen bu tenteler firmamızda en uygun fiyatlarla üretilir. Üretim ve kurulum aşamaların her biri firmamız tarafından gerçekleştirilir. Bu sayede müşteriler ekstra bir işle uğraşmak zorunda kalmazlar. Firmamızın öncelikli hedefi her bir işte müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bunun için fiyatlarımız daima en ekonomik olacak şekilde belirlenir. Her müşterinin beklentilerini karşılayacak özelliklerde üretim yapılır ve kullanılacak tüm malzemeler en kaliteli olarak seçilir. Böylece tüm win tente sistemleri daha uzun ömürlü ve dayanıklı olacaktır.


Win Tente Sistemleri

Geniş kullanım alanına sahip olan win tente sistemleri farklı sebeplerle tercih edilir. Bunlar arasında tentenin 0 ile 180 derece arasında açılabilme özelliğinin bulunması yer alır. İstenilen değerde kullanılabilen tenteler kullanıcısına geniş gölgelenme imkanı sunar. Hem şık ve zarif hem de işlevsel olarak bilinen bu ürünler kapalı haliyle de az yer kaplar. Bu sayede açık kapalı fark etmeksizin rahatlıkla kullanılabilir. Tentenin kol kısımlarında yay sistemi bulunur ve bunlar tenteyi daha dayanıklı hale getirir. İsteğe bağlı olarak uzaktan kumandalı olarak da kullanılabilen profesyonel win tente sistemleri güneş ve rüzgar sensörlerine de sahiptir. 

Benzer İçerikler

Bahçe Şemsiyesi

Bahçe Şemsiyesi

Günlük kullanım için yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilen bahçe şemsiyesi teras, balkon gibi ortamlarda kullanılır.

Kamelya Tente

Kamelya Tente

Açık alanların kullanımını daha rahat hale getiren kamelya tente özellikle restoran, kafe ve otel gibi yerlerde sıklıkla tercih edilir.

Email Adresimiz

[email protected]

Whatsapp Hattı

0532 420 34 15

Bizi Arayın

0532 420 34 15

İstanbul Şeffaf Branda