Beni Arayın

Körüklü Tente

hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Yazımızı beğendiniz mi?
O Halde Paylaşın :

Körüklü Tente

Hareketli bir yapıya sahip olacak şekilde üretilen körüklü tente sistemleri yan taraflardan gelen güneş ve diğer hava koşullarını da engeller.Körüklü tente sistemleri motorlu ve ipli bir sistemle üretilir. Görsel amaçlı da kullanılan bu sistemler balkon, pencere ve işletme mekanlarında rahatlıkla tercih edilebilir. Tentenin üretiminde kullandığımız metal aksam paslanmaz boyalı olarak tasarlanır. Bu sayede uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanılabilir. Tentenin körüklü olması kullanım kolaylığı sağlar. Açılır kapanır şekilde kullanılabilmesi mekanları daha kullanışlı hale getirir. Tentenin üretiminde kullanılan düzenek manueldir ve açıp kapama sırasında bir sorun çıkarmaz. Diğer modellere kıyasla daha ekonomik olması körüklü tente çeşitleri için olan ilgiyi artırır.


Körüklü Tente Hangi Özelliklere Sahiptir?

Farklı kalınlıklarda ve ölçülerde üretilen körüklü tente çeşitleri pres döküm menteşeli direk sistemine sahiptir. 180 dereceye kadar kademesiz dairesel hareket imkanı sunan bu sistemler alüminyum ya da demir iskelet sistemi üzerine üretilir. Bu sayede daha dayanıklı olan körüklü tente modelleri paslanmaz ınox montaj parçalarına sahiptir. Üretimde farklı renklerde ve desenlerde akrilik kumaş kullanılır. Aynı zamanda manuel iple kontrol mekanizmasının olması kullanım kolaylığı sunar. Mekanlara görsel açıdan da katkı sağlayan bu tente sistemlerine doğal hava koşulları olumsuz iz bırakamaz. Firmamız tarafından yapılan her bir üretim en iyi olacak şekildedir ve müşteri beklentilerini daima karşılar.

Benzer İçerikler

Bahçe Şemsiyesi

Bahçe Şemsiyesi

Günlük kullanım için yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilen bahçe şemsiyesi teras, balkon gibi ortamlarda kullanılır.

Kamelya Tente

Kamelya Tente

Açık alanların kullanımını daha rahat hale getiren kamelya tente özellikle restoran, kafe ve otel gibi yerlerde sıklıkla tercih edilir.

Email Adresimiz

[email protected]

Whatsapp Hattı

0532 420 34 15

Bizi Arayın

0532 420 34 15

İstanbul Şeffaf Branda