Beni Arayın

Pergola Tente

hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Yazımızı beğendiniz mi?
O Halde Paylaşın :

Pergola Tente

Açılıp kapanma özelliğine sahip olan pergola tente kelime anlamı olarak Fransızcada bulunan ve saçak manasına gelen Pergule kelimesinden çıkmıştır.Pergola tente mekanların yağmur, güneş gibi hava koşullarından korunmasını sağlayan bir sistemdir. Farklı alanlarda kullanılabilen bu sistemin imal ve yapım aşamalarında farklı malzemeler tercih edilir. Her bölgenin iklim ve mevsimsel özellikleri dikkate alınarak üretilen tente sistemleri daha çok oturulan alanların üstünü kapatmak için kullanılır. Renk ve model seçeneklerinin fazla olması sayesinde her ihtiyaca uygun çözümler üretilir. Firmamızın bu alanda tecrübeli ve bilgili olması her işin referans haline dönüşmesini sağlar. Sunduğumuz kaliteli ve profesyonel hizmetten firmamızla iletişime geçerek yararlanabilirsiniz.


Pergola Tente Sistemleri

Kafeterya, kahvaltı salonu, lokanta, restoran, verandalar ve daha pek çok alanda kullanılan pergola tente sistemleri isteğe bağlı olarak açılıp kapanabilir. Işıklı ve kumandalı olacak şekilde de ürettiğimiz bu sistemler estetik açıdan da hoş bir görünüme sahiptir. Kişiye ya da işletmeye özel üretimler yapılarak ortamda ısı izolasyonu sağlanabilir. Otomasyon sistemine sahip kumanda aracılığıyla kolaylıkla yönetilebilmesi kullanıcısına avantaj sağlar. Üretim aşamasında dayanıklı alüminyum malzeme kullanmamız sayesinde her bir tente daha uzun ömürlü hale gelecektir. Kullanıcısına estetik avantaj da sunan bu sistemler yaşam kalitesini yükseltir. Monte edildiği mekanları olumsuz hava koşullarına karşı koruyan pergola tente alanların görsel açıdan zengin görünmesine katkıda bulunur.  

Benzer İçerikler

Bahçe Şemsiyesi

Bahçe Şemsiyesi

Günlük kullanım için yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilen bahçe şemsiyesi teras, balkon gibi ortamlarda kullanılır.

Kamelya Tente

Kamelya Tente

Açık alanların kullanımını daha rahat hale getiren kamelya tente özellikle restoran, kafe ve otel gibi yerlerde sıklıkla tercih edilir.

Email Adresimiz

[email protected]

Whatsapp Hattı

0532 420 34 15

Bizi Arayın

0532 420 34 15

İstanbul Şeffaf Branda