Beni Arayın

Yarasa Tente

hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Yazımızı beğendiniz mi?
O Halde Paylaşın :

Yarasa Tente

Genellikle güneş ışınlarına maruz kalmayı önlemek amacıyla kullanılan yarasa tente çeşitleri en kaliteli ve şık olacak şekilde üretilir.


Yasara tente üretimi konusunda uzman olan firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli gelişme içerisindedir. Tüm üretimlerde birinci sınıf malzemeler kullanılmakta olup her bir ürün bu sayede firmamız için referans haline dönüşür. Ürettiğimiz ürünler için ülkenin dört bir yanına yönelik teslimat imkanı vardır. Bu sayede tente ihtiyacı bulunan her kişi ya da kurum doğrudan firmamız ile iletişime geçebilir. Özellikle kurumsal alanların konforu haline gelen bu tenteler etkinlik mekanları, oteller, işletmeler ve restoranlar tarafından sıklıkla kullanılır. Tente ismini yarasanın kanatlarını germe hareketinden almıştır.


Yarasa Tente Kullanımı

Hava koşullarına ve çevresel faktörlere karşı koruyan yarasa tente çeşitleri üçgen, kare, asimetrik, kubbe gibi farklı şekillerde üretilir. Genellikle asimetrik kullanımı her ortama uyum sağlamasıyla bilinir. Bütün üretimlerimiz müşterilerin beklentilerini karşılamaya yönelik olduğundan bunu sağlamak adına firmamız her şekle uygun üretim yapar. Mekanların daha hoş görünmesine katkıda bulunan bu sistemler ilgili işletmenin çekiciliğini ve lüks seviyesini de etkiler. Firmamızca üretilen tüm tente sistemleri mekanlara ayrı bir görünüm kazandıracaktır. Rüzgar hızı, yağmur suyu gibi etkenler göz önünde bulundurularak üretilen bu sistemlerde korunaklılık her zaman fazladır. Buna karşın yarasa tente fiyatları daima en ekonomik ve uygun olacak şekilde ayarlanır. 

Benzer İçerikler

Bahçe Şemsiyesi

Bahçe Şemsiyesi

Günlük kullanım için yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilen bahçe şemsiyesi teras, balkon gibi ortamlarda kullanılır.

Kamelya Tente

Kamelya Tente

Açık alanların kullanımını daha rahat hale getiren kamelya tente özellikle restoran, kafe ve otel gibi yerlerde sıklıkla tercih edilir.

Email Adresimiz

[email protected]

Whatsapp Hattı

0532 420 34 15

Bizi Arayın

0532 420 34 15

İstanbul Şeffaf Branda