Beni Arayın

Çift Açılır Tente

hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Yazımızı beğendiniz mi?
O Halde Paylaşın :

Çift Açılır Tente

Geniş alanların gölgelendirilmesini sağlayan çift açılır tente çift kanat halinde açılabilme özelliğine sahip olmasıyla bilinir.


Çift açılır tente meydan, cami önü, fuar ve benzeri yerlerde daha sık kullanılmakta olup iki profil ayak üzerine monte edilir. Firmamız tarafından profesyonel şekilde üretilen bu tentelerin her biri müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde tasarlanır. İsteğe bağlı olarak sabit ya da hareketli olarak kurulabilen tenteler t- modül tente şeklinde de isimlendirilir. Sağa ve sola açılan mafsalı tentelerle farklı bir sisteme sahip olan çift açılır modelde özel bir sistem bulunur. Mekanizmalı ve motorlu olarak üretilen bu tenteler geniş yerlerde koruma ve güvenlik sağlar.


Çift Açılır Tente Avantajları Nelerdir?

Her renkte ve modelde olacak şekilde ürettiğimiz çift açılır tente özellikle açık alanı bulunan işletmeler için idealdir. Aynı zamanda firma reklamları açısından da doğru bir tercih olan t- modül tente diğer ürünlere kıyasla biraz daha ekonomiktir. Reklam amaçlı kullanılacak tentelerde ürünün üzerine istenilen yazı ve logo ilave edilebilir. Firmamızın bu alanda deneyimli ve bilgili olması üretim aşamasında avantaj sağlar. Her türlü hava koşullarına uyum sağlayan bu ürünler yüksek korunaklı alüminyum sistemi sayesinde uzun ömürlü hale gelir. İçerisinde yağmur suyunun tahliyesi için özel kanal bulunması bu tenteleri daha da kullanışlı yapar. Yağmur sırasında daha korunaklı olması adına alüminyum çatı koruması bulunur. 

Benzer İçerikler

Bahçe Şemsiyesi

Bahçe Şemsiyesi

Günlük kullanım için yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilen bahçe şemsiyesi teras, balkon gibi ortamlarda kullanılır.

Kamelya Tente

Kamelya Tente

Açık alanların kullanımını daha rahat hale getiren kamelya tente özellikle restoran, kafe ve otel gibi yerlerde sıklıkla tercih edilir.

Email Adresimiz

[email protected]

Whatsapp Hattı

0532 420 34 15

Bizi Arayın

0532 420 34 15

İstanbul Şeffaf Branda