Beni Arayın

Depo Çadırı

hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Yazımızı beğendiniz mi?
O Halde Paylaşın :

Depo Çadırı

Depo çadırı kullanım maçı bakımından son derece faydalıdır. Çeşitlerine renk ve ana malzemelerine göre kapsamlı çadır ürünlerinden temin edebilirsiniz.Depo çadırı  küçük, orta boy ve büyük alanlarda bir yerin güvenli bir şekilde varlığını sürdürmesine katkı sağlamaktadır. Özelliği birbirinden farklı son derece güzel çadırlardan talepte bulunabilirsiniz. Çadır yapılırken depo alanı özelliklerine bakılarak hareket edilmektedir.Depo Büyük Çadır Özellikleri

Genel kullanıma yönelik çadırlardan farklı olarak depo çadırları daha sağlam alt yapıyla kullanılmaktadır. Dayanıklı malzemeden hazırlanan sistemin önce taslağı çıkarılır. Ardından da aşamalı bir şekilde kurulumu tamamlanır. İskelet ve yerleşim bölümlerinde talepleriniz önceden görüşülmektedir.

·         Depo çadırları büyük çadır veya orta boy özellikte olabilir.  Boyutlarını kendi isteklerinize göre baştan talep edebilirsiniz.

·         Bir çadır yapıldıktan sonra ekleme talebi olduğunda yeniden hazırlıklar yapılacaktır. Gereken koşullarla alakalı sizinle yeniden görüşme yapılacaktır.

·         Dışarıdan gelen etkenlere karşı kalın branda çeşitleri kullanılmakta ve korunaklı alanlar oluşturulmaktadır.

·         Demir alt yapı özelliklerine ek branda seçimlerinize göre yerleşim olmaktadır.Depo Çadır Fiyatları

Renk ve tasarım açısından çadırlarda çok sayıda üründen talep edebilirsiniz. Uygun tasarım özelliklerine göre çadır fiyatları bilgisi almak için firmamıza başvuruda bulunabilirsiniz.  Depo çadırı kurulacak olan yer ne kadar büyükse elde edilecek fiyat sonucu da paralel şekilde artacaktır. Ürün ana malzemesi ve branda tasarımına göre metre fiyatları değişebilmektedir. Renk bakımından kurumsal alana uygun çözümler sunmaktayız. 

Benzer İçerikler

Email Adresimiz

[email protected]

Whatsapp Hattı

0532 420 34 15

Bizi Arayın

0532 420 34 15

İstanbul Şeffaf Branda