Beni Arayın

Hangar Çadırı

hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Yazımızı beğendiniz mi?
O Halde Paylaşın :

Hangar Çadırı

Hangar çadırı geniş kullanım alanı sunan çok amaçlı sistemlerden bir tanesidir. Bu çadır modelleri her türlü dış etkiye karşı koruma sağlar.

Hangar çadırı depo ya da üretim alanı olarak kullanılabilir. Mevsimsel etkilere karşı koruma sağlayan hangar çadırları pratik bir şekilde monte edilebilir. Hangar çadır brandaları, farklı şekillerde tasarlanabilir. Bu durum fiyatlarında da değişiklik olmasına neden olabilir. Kullanılacak malzemenin cinsi ve uygulama alanının büyüklüğü fiyatı etkileyen temel konulardır. Hangar çadırları uzman firmalar tarafından yapılmaktadır.

Hangar Çadırının Kullanım Alanları

Farklı faaliyetler için tasarlanan hangar çadırları genel olarak depolama amaçlı olarak kullanılır. Günümüzde özel etkinliklerde de bu çadırlar tercih edilir. Hangar çadırı kullanım alanları;

·         Beyaz eşya tanıtımı,

·         Uçak bakım onarımı,

·         Otomotiv sektörü,

·         Konserler

·         Ürün depolama alanlarında tercih edilir.

Hangar çadırı çeşitleri konusunda sizlere gerekli desteği verebiliriz. Uzun zamandır bu alanda hizmet veren firmamız her zaman yeni nesil çözümler geliştirmeye devam ediyor. Hangar çadırlarında isteğinize göre hareket ediyoruz. Beton yapılara göre çok daha pratik kullanım imkanı sağlayan hangarlar, kolayca sökülebilir. Özellikle inşaat firmaları tarafından kısa dönemli çalışmalarda bu çadırlar sıklıkla tercih edilir.

Düşük maliyetlerle kurulabilen hangar çadırları, lojistik firmaları tarafından da kullanılıyor. Beton binalarda ruhsat ve yapı iznine ihtiyacınız bulunur. Hangar çadırlarında bu tür zorunluluk yer almamaktadır. Her türlü ısı izolasyonunu sağlayan bu çadır sistemleri yüksek mukavemeti ile öne çıkıyor.

Benzer İçerikler

Email Adresimiz

[email protected]

Whatsapp Hattı

0532 420 34 15

Bizi Arayın

0532 420 34 15

İstanbul Şeffaf Branda