Beni Arayın

Etkinlik Çadırı

hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Yazımızı beğendiniz mi?
O Halde Paylaşın :

Etkinlik Çadırı

Etkinlik çadırları en sık tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Özel ya da ticari olarak yapılan organizasyonlarda kullanılır.

Etkinlik çadırları, etkinliğe bağlı olarak farklı ölçülerde üretilebilir. Bu çadır sistemleri tamamen ya da kısmen kapalı olabilir. Ticari faaliyetlerde tercih edilen çadırlar firmanın logosu kullanılarakta yapılabilir. Etkinlik çadırlarının özellikleri;

·         Hızlı ve kolay kurulur.

·         Güneş ışınlarına karşı korur.

·         Güvenlik sunar.

·         Su geçirmez.

·         Maliyetleri düşüktür.

·         İstenilen ebatta üretilebilir.

Etkinlik çadırı ticari ya da organizasyona özel olarak yapılabilir. Sağladıkları verimlilik nedeniyle büyük beğeni kazanır.

Etkinlik Çadırı Kullanım Alanları

Etkinlik çadırları kolayca kurulabilir. Böylece ihtiyaç anında yeniden kurulabilir. Marka ya da iş yerlerinin ek faaliyetleri için etkinlik çadırlarından destek alabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak bu çadır modellerine ekstra eklemelerde yapılabilir. Biz tasarım ekibimizle beraber en uygun etkinlik çadırlarını yapabilirsiniz Talep ettiğiniz etkinlik çadırı projeye uygun şekilde tasarlanır. Etkinlik çadırları kullanım alanları;

·         Fuar,

·         Konser,

·         Tanıtım faaliyetleri,

·         Düğün,

·         Catering hizmetlerinde tercih edilir.

Etkinlik çadırlarının iç kısmında kolon bulunmaz. Bu da ziyaretçilere geniş ve ferah bir ortam sunar. Etkinliğin konseptine uygun olarak farklı renklerde tasarlanabilir.

Zor hava şartlarına karşı dayanıklı bu ürünler az yer kaplar. Düşük maliyetle estetik çözümler sunan etkinlik çadırlarında istediğiniz reklamı başarılı bir şekilde yapabilirsiniz Deneyimli mimarlardan oluşan tasarım kadromuz ile size özel çadırlar kurabiliriz.

Etkinlik çadırı farklı çeşitlerde sunuluyor. Kullanacağınız alana göre çadır sistemleri değişebiliyor. Etkinlik çadırı siparişi internet adresimizden kolayca veriliyor.

Benzer İçerikler

Email Adresimiz

[email protected]

Whatsapp Hattı

0532 420 34 15

Bizi Arayın

0532 420 34 15

İstanbul Şeffaf Branda