Beni Arayın

Bahçe Şemsiyesi

hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Yazımızı beğendiniz mi?
O Halde Paylaşın :

Bahçe Şemsiyesi

Günlük kullanım için yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilen bahçe şemsiyesi teras, balkon gibi ortamlarda kullanılır.


Bahçe şemsiyesi kendi içerisinde çeşitlere ayrılmakta olup her ihtiyaca ve bütçeye uygun seçeneklere sahiptir. Şemsiyenin gövde ve üst yapısı farklılık gösterdiğinden bunlar arasından seçim yaparken kullanılacak mekanın özellikleri dikkate alınmalıdır. Firmamız bünyesinde birbirinden farklı modellerde üretim yapılması aradığınız ürünü kısa süre içerisinde bulmanızı sağlayacaktır. Özelliklerin yanı sıra uyguladığımız fiyat politikası da size uyum sağlayacaktır. Her müşterinin istediği ölçüler ve özellikler farklı olduğundan fiyatlar üretimler arası farklılık gösterebilir. Ancak tüm bahçe şemsiyesi fiyatları belirlenirken ekonomik fiyat politikası çerçevesinde üretim yapılır. Böylece memnuniyet düzeyi daima yüksek olacaktır.


Bahçe Şemsiyesi Nasıl Seçilir?

Bahçe şemsiyesi satın alırken dikkat edilmesi gerekenler önemlidir. Buna göre şemsiyenin yağmur mu güneş mi yoksa her iki ortam için mi kullanılacağı göz önünde bulundurulmalıdır. Bu iki ihtiyacı birlikte karşılaması adına polyester kumaş olan ürünler daha fazla tercih edilir. Ancak bunlarda zaman içerisinde güneşten ve yağmurdan kaynaklı çürüme ya da solma olabilir. Çeşit olarak baktığınızda bahçe şemsiyeleri yarım şemsiye, plaj şemsiyesi, market şemsiyesi gibi ortadan direkli modellere sahiptir. Bunların haricinde yandan direkli modeller de vardır ve bunlar gölgelendirme alanı olarak diğerlerine kıyasla daha verimlidir. Kullanıcısına taşıma ve kullanım kolaylığı sunan modellerin her birine firmamız aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 

Benzer İçerikler

Kamelya Tente

Kamelya Tente

Açık alanların kullanımını daha rahat hale getiren kamelya tente özellikle restoran, kafe ve otel gibi yerlerde sıklıkla tercih edilir.

Email Adresimiz

[email protected]

Whatsapp Hattı

0532 420 34 15

Bizi Arayın

0532 420 34 15

İstanbul Şeffaf Branda