Beni Arayın

Sabit Tente

hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Yazımızı beğendiniz mi?
O Halde Paylaşın :

Sabit Tente

Klasik tente çeşitlerinden biri olan sabit tente yazın güneşe kışın ise kar ve yağmura karşı koruma sağlar.


Sabit tente çeşitleri özellikle işletmeler tarafından daha fazla tercih edilmekte olup şık tasarıma sahiptir. Bu yönüyle mekanların daha rahat fark edilebilmesini sağlayan tenteler restoran ya da oteller için oldukça etkilidir. Kapı üstlerine, pencere kenarlarına, vitrin önlerine ve daha pek çok alana yapılabilen bu tentelerin esas kullanım amacı koruma alanı yaratmaktır. Son dönemlerde mimarlar mekanlarda dekoratif amaçlı olarak da bu tentelere yer vermektedir. Firmamız tarafından üretilen tüm tenteler bu amaçlara hizmet etmekte olup her birinde birinci sınıf malzemeler kullanılır. Böylece ürettiğimiz her sabit tente daha dayanıklı ve uzun ömürlü olacaktır.


Sabit Tente Sistemleri

Sıklıkla kullanılan sabit tente sistemleri ölçülere ve ihtiyaca uygun olarak üretilir. Bunun için firma temsilcimiz ile müşterimiz arasında görüşme gerçekleştirilir ve ihtiyaca göre çözüm üretilir. Özellikle yağmurlu ve aşırı sıcak günlerde son derece kullanışlı olan bu ürünler kendi arasında çeşitlere ayrılır. Açılıp kapanma özelliği olmaması nedeniyle genel kullanım için daha fazla tercih edilir. Hem kapalı hem de açık mimari konseptine uygun olan bu tenteler için firmamız daima yüksek kalite standartları çerçevesinde üretim yapar. Buna karşın tüm üretimlerde fiyatlar en uygun olacak şekilde belirlenir. Böylece ürünlerimizi kullanan her müşteri için memnuniyet seviyesi yüksek olur. 

Benzer İçerikler

Bahçe Şemsiyesi

Bahçe Şemsiyesi

Günlük kullanım için yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilen bahçe şemsiyesi teras, balkon gibi ortamlarda kullanılır.

Kamelya Tente

Kamelya Tente

Açık alanların kullanımını daha rahat hale getiren kamelya tente özellikle restoran, kafe ve otel gibi yerlerde sıklıkla tercih edilir.

Email Adresimiz

[email protected]

Whatsapp Hattı

0532 420 34 15

Bizi Arayın

0532 420 34 15

İstanbul Şeffaf Branda