Beni Arayın

Mafsallı Tente

hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Yazımızı beğendiniz mi?
O Halde Paylaşın :

Mafsallı Tente

Yağmur, rüzgar, güneş ışığı gibi hava durumlarından korunmak amacıyla yapılan mafsallı tente kullanışlı ürünler arasında yer alır.


Mafsallı tente yapısı itibariyle geniş alanlarda kullanılabilmekte olup firmamızda en ekonomik olacak şekilde üretilir. Genellikle dış mekanlarda daha fazla kullanılan bu tenteler mafsal fonksiyonuna sahiptir ve bu sayede açılıp kapanabilir. Hem rahat hem de şık bir tasarıma sahip olması insanların ilgisini çeker. Müşterilerin isteğine göre farklı ebat ve şekillerde üretilebilen bu tenteler metal desteklerle üretilir. Bu sayede firmamızca üretilen tüm mafsallı tente sistemleri daha uzun ömürlü ve dayanıklı hale gelir. Kullanımı son derece kolay olan tenteler restoran, kafe, ev, mağaza, teras, balkon ve küçük işletmeler için talep edilir.


Mafsallı Tente Özellikleri

Bakım maliyeti düşük olan mafsallı tente çeşitleri dayanıklı ve uzun ömürlü olmasıyla bilinir. Güvenli ve kullanışlı olan bu tenteler kolayca açılıp kapanabilecek bir sistemde üretilirler. Bu sayede her mekanda kullanılabilir. Fiyatlarının ekonomik olması ve ürünün fonksiyonelliği sayesinde günlük yaşamda pek çok alanda mafsallı tente modellerine rastlamak mümkündür. Böylece yaşam alanları dış etkenlere karşı daha korunaklı hale gelecektir. Tente yaklaşık 300 cm. ileriye açılabilme özelliğine sahip olup oturulan alanı en iyi şekilde muhafaza eder. Estetik görsellik ve dış etkenlere karşı koruma sunan bu ürünler uzun süre boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Benzer İçerikler

Bahçe Şemsiyesi

Bahçe Şemsiyesi

Günlük kullanım için yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilen bahçe şemsiyesi teras, balkon gibi ortamlarda kullanılır.

Kamelya Tente

Kamelya Tente

Açık alanların kullanımını daha rahat hale getiren kamelya tente özellikle restoran, kafe ve otel gibi yerlerde sıklıkla tercih edilir.

Email Adresimiz

[email protected]

Whatsapp Hattı

0532 420 34 15

Bizi Arayın

0532 420 34 15

İstanbul Şeffaf Branda