Beni Arayın

Kasetli Tente

hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Yazımızı beğendiniz mi?
O Halde Paylaşın :

Kasetli Tente

Kaset isimli iskelet yapısına sahip olan kasetli tente sistemleri kullanım alanlarına şık ve pratik çözümler sunmasıyla bilinir.


Kasetli tente sistemleri hem hesaplı hem de kullanışlı olması sayesinde yoğun ilgi görür. Otomatik açılıp kapanma özelliği bulunan bu tenteler hesaplı ürünler arasında yer alır. Mafsallı yani kollu tentelerin kullanılabildiği her alanda kullanılabilen kasetli tentelerde kumaş iç kısımda toplanır ve kapalı haliyle de yer kaplamaz. Kapalı haliyle kullanıldığı mekana ayrı bir estetik hava katan tenteler mekana modern bir görünüm kazandırır. Sezon fark etmeksizin yaş ve kış aylarında kullanılabilen bu tente sistemleri oldukça pratiktir. Üretim aşamasında kullandığımız her malzeme sayesinde tenteler daha kullanışlı hale gelir.


Kasetli Tente Özellikleri

Renk ve desen seçeneklerine sahip olan kasetli tente çeşitleri isteğe bağlı olarak üretilir. Klasik model tentelere kıyasla biraz daha yüksek yapıda üretilen bu tenteler hem bakım hem de kullanım açısından kolaylık sağlar. Uygulanan alanların özelliğine göre üretimi yapılan kasetli tentelerde akrilik tip kumaşlar kullanılır. Kaliteli malzemeler kullanılması sayesinde mekanlar güneş ışığında bulunan zararlı UV ışınlarına karşı korunur.  Böylece güneşten gelen yıpratıcı ve yakıcı etki en aza indirilir. Her ortama uyum sağlayacak şekilde ürettiğimiz kasetli tenteler son yıllarda en çok tercih edilen gölgelik sistemleri arasında yer alır. Bu sayede tüm müşteriler her mevsim açık alanların keyfini sürebilir. 

Benzer İçerikler

Bahçe Şemsiyesi

Bahçe Şemsiyesi

Günlük kullanım için yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilen bahçe şemsiyesi teras, balkon gibi ortamlarda kullanılır.

Kamelya Tente

Kamelya Tente

Açık alanların kullanımını daha rahat hale getiren kamelya tente özellikle restoran, kafe ve otel gibi yerlerde sıklıkla tercih edilir.

Email Adresimiz

[email protected]

Whatsapp Hattı

0532 420 34 15

Bizi Arayın

0532 420 34 15

İstanbul Şeffaf Branda